Kamienne powierzchnie

Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi i buduj z nami. Przetworzymy Twoje zapytanie, zarekomendujemy rozwiązania i ocenimy wszystkie możliwości Twojej podbudowy. W oparciu o Twoje życzenie możemy przetworzyć wizualizację i dołączyć razem elementy lub dekory. Realizujemy umowę w siedzibie klienta i przekazujemy ją klientowi. Jesteśmy gotowi sprawdzić i odnowić powierzchnię po 2 latach, na życzenie klienta.

Systemy TopStone oferują rozwiązania zarówno dla powierzchni zewnętrznych, utwardzonych lub nieutwardzonych, jak i powierzchni wewnętrznych, zarówno pionowych, jak i poziomych.

TOPSTONE, sro jest twórcą i producentem opatentowanych powierzchni kamiennych, działających na rynku czeskim od 1996 roku. TOPSTONE sprzedaje tylko wysokiej jakości produkty regularnie sprawdzane i certyfikowane. Produkty są wytwarzane wyłącznie z certyfikowanych materiałów i tradycyjnych źródeł.

Produkty TOPSTONE są wolne od szkodliwych substancji, zdrowe .

TOPSTONE oferuje kompletną linię produktów gotowych do sprzedaży na półkach w opakowaniach detalicznych i opakowaniach hurtowych dla dostawców instalacji kamiennych dywanów TopStone. Kompletne usługi doradcze i techniczne stanowią integralną część oferty.

System TopStone to profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie powierzchni z materiałów naturalnych, w tym hydroizolacji, gruntowania i innych produktów uzupełniających.