Usługi

Skorzystaj z naszej kompleksowej usługi i buduj z nami. Przetworzymy Twoje zapytanie, zarekomendujemy rozwiązania i ocenimy wszystkie możliwości Twojej podbudowy. W oparciu o Twoje życzenie możemy przetworzyć wizualizację i dołączyć razem elementy lub dekory. Realizujemy umowę w siedzibie klienta i przekazujemy ją klientowi. Jesteśmy gotowi sprawdzić i odnowić powierzchnię po 2 latach, na życzenie klienta.

Układanie powierzchni TopStone

Postaw się w rękach profesjonalistów!

Układanie powierzchni TopStone jest szybkie i łatwe. Powierzchnia jest dostępna do przejścia następnego dnia.
Chociaż możesz robić mniejsze obszary samodzielnie, zalecamy korzystanie z usług naszych specjalistów w przypadku większych obszarów (12 metrów kwadratowych i więcej).

Znajdziesz tu listę naszych certyfikowanych partnerów umownych dotyczących instalacji nawierzchni i sprzedaży produktów TopStone tutaj .

Wszyscy nasi główni partnerzy mają dostęp do TopStone i są gotowe do natychmiastowej dostawy!

Cena ułożenia powierzchni TopStone zaczyna się od 321, - CZK (z VAT) / m2 dla grubości do 2 cm.

Aby uzyskać więcej informacji i szczegółowe ceny układania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Odnowienie powierzchni TopStone

Usługi reklamacyjne

W przypadku roszczenia gwarancyjnego należy przestrzegać warunków roszczeń firmy TOPSTONE sro:

Warunki roszczenia

Aby zgłosić wadę spowodowaną przez aplikację wykonaną przez TOPSTONE sro, należy wypełnić formularz i złożyć reklamację gwarancyjną zgodnie z warunkami roszczeń TOPSTONE sro:

Formularz reklamacyjny dotyczący wad spowodowanych przez aplikację (układanie)

Aby ubiegać się o wadliwy materiał / towary TopStone, proszę wypełnić formularz i złożyć reklamację zgodnie z warunkami roszczeń TOPSTONE sro:

Formularz wniosku o wady materialne

Materiały można zwrócić w ciągu 14 dni przy zakupie zdalnym za pośrednictwem sklepu internetowego TopStone - zobacz zasady zakupów TOPSTONE sro , konieczne jest wypełnienie wypłaty z umowy na odległość z TOPSTONE sro