Rzuć powierzchnie

Odkryj przyszłość w projektowaniu powierzchni

TopStone oferuje unikalną i kompleksową gamę chemii budowlanej do obróbki powierzchni. Możesz tworzyć idealne detale i dopasowywać wnętrze i wygląd zewnętrzny zgodnie z najnowszymi trendami. Kielnie, odsłonięty beton, a nawet wylewane podłogi to genialne odrodzenie nowoczesnego wnętrza z idealnie zrównoważonym stosunkiem wizualnej oryginalności i praktyczności. Wykwintne przemysłowe powierzchnie wewnętrzne, praktyczne i bezpieczne podłogi przemysłowe oraz unikalne, oryginalne podłogi epoksydowe podniosą poziom przestrzeni prywatnych i komercyjnych na wyższy poziom.

Szeroka gama chemii budowlanej dla atrakcyjnych i praktycznych powierzchni

Poznaj ofertę chemii budowlanej TopStone. Wszystkie niezbędne komponenty dla niekonwencjonalnej, trwałej i pięknej powierzchni.

Wysokiej jakości penetracja, dostrojone powłoki i jastrychy, systemy ścienne, lakiery i membrany, a także narzędzia do aplikacji. Niezależnie od tego, czy jesteś rzemieślnikiem, czy poręcznym majsterkowiczem, możesz łatwo poradzić sobie z powierzchniami.

TopStone - sprawdzona tradycja

TopStone ma absolutnie wyjątkową pozycję w stosunku do konkurencji, dla najdłuższej tradycji, z którą poświęca się badaniu, opracowywaniu, wytwarzaniu i sprzedaży produktów do tworzenia unikalnych powierzchni. Nasze produkty pochodzą ze sprawdzonych źródeł, są regularnie kontrolowane i nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Działamy na rynku czeskim i światowym od ponad 20 lat i jesteśmy dumni z najdłużej sprawdzonej żywotności powierzchni wykonanych z naturalnych materiałów, w tym hydroizolacji, penetracji, pokryć podłogowych i innych produktów uzupełniających.

Granice wykorzystania asortymentu chemii budowlanej są nieograniczone

Czy jesteś budowniczym, złotą rączką, mistrzem garażu lub projektantem? Za pomocą odlewanych i epoksydowych podłóg, ściągaczek, farb, lakierów i innych akcesoriów możesz precyzyjnie dostroić i dopracować ogromne parkingi, garaże domowe, pomieszczenia gospodarcze, magazyny, hale produkcyjne, zaplecze medyczne, kuchnie i prywatne wnętrza, a nawet zabawne środowiska szkoły i przedszkola. Odnów biuro, spraw, aby showroom był wyjątkowy, a wnętrze bardziej atrakcyjne. TopStone jest najlepszym partnerem.

Zaparkuj jak w salonie

Dzięki unikalnym podłogom wylewanym TopStone do garaży i parkingów uzyskasz ponad standardowe traktowanie tych przestrzeni. Są wodoodporne, odporne na działanie mechaniczne, antypoślizgowe i bardzo dobrze odporne chemicznie. Wycieki z wycieku oleju lub pojazdów ślizgowych należą już do przeszłości. Powierzchnię można wybrać w wielu odcieniach. Czy rozwiązujesz miejsca parkingowe? Wybierz z naszego systemu parkingowego.

Dostrój przestrzeń przemysłową i magazynową

Szukasz trwałej, praktycznej i niedrogiej podłogi do pomieszczeń technicznych, magazynów, garderoby, piwnic itp.? Czy chcesz pomalować ściany toalet, pomieszczeń biznesowych, łazienek lub hal produkcyjnych o trwałej i estetycznej powierzchni? Czy musisz zwiększyć odporność chemiczną lub wyrównać nierówności? My też możemy to zrobić. Wybierz z szerokiej gamy przemysłowych systemów kosmicznych.

Projektant lukier na torcie

Legendarną atrakcją wykończeń i odlewów podłogowych TopStone jest design, unikalne i zapierające dech w piersiach powierzchnie epoksydowe oraz ściągaczki. Dzięki tym niezwykłym klejnotom dostroisz i podkreślisz wnętrza przestrzeni biznesowej i prywatnej. Niezależnie od tego, czy sięgasz po jastrych przemysłowy, który naśladuje odsłonięty beton, błyszczącą podłogę wylewaną, czy kreatywny jastrych, który może nawet stworzyć mleczną drogę lub poziom morza na podłodze, możesz podnieść wnętrze o jeden poziom wyżej. Powierzchnie TopStone są nie tylko bardzo praktyczne i trwałe, ale także przyjemne dla oka i wiedzą, że Twoi goście będą zastanawiać się, skąd masz to niekonwencjonalne piękno. Spraw, aby Twoja przestrzeń była wyjątkowa i niezapomniana dzięki rozwiązaniu projektowemu TopStone.

Czy rozwiązujesz konkretne pytanie dotyczące korzystania z powierzchni TopStone? Potrzebuję pomocy? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy będą cierpliwi i pomogą ci w wyborze, przygotowaniu lub realizacji.

Połączenie funkcji nie znalezionych w konkursie!

Chemia budowlana TopStone to wyjątkowe posadzki czeskie i ich wykończenia. Charakteryzują się unikalną kombinacją funkcji. Długa żywotność, brak połączeń, antypoślizgowość, praktyczność, bezpieczeństwo ekologiczne i zdrowotne (nie zawierają niebezpiecznego nonylofenolu), doskonała przewodność cieplna, szeroki zakres zastosowań estetycznych i prosta implementacja to tylko wybrane z długiej listy korzyści, które TopStone oferta powierzchni. Surowce do produkcji pochodzą od renomowanych dostawców ze sprawdzonych źródeł.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Przyjemnym bonusem jest również ponadstandardowa obsługa klienta w postaci doskonałej obsługi, szkolenia, porad ekspertów i samego wdrożenia, jeśli to konieczne. Wszystkie produkty i akcesoria są w magazynie z gwarancją szybkiej dostawy i realizacji.

Czy jesteś zainteresowany, na jakie powierzchnie można nakładać TopStone? Gdzie można go użyć? Ile to kosztuje? Czy i jak udaje ci się to położyć, czy też możesz zobaczyć gdzieś na własne oczy i dotknąć ich? Skontaktuj się z nami, nasi specjaliści rozwiążą z Tobą określone pytania i problemy oraz zaproponują rozwiązania.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz dotknąć?

Przyjdź i zobacz powierzchnie do naszego centrum obsługi klienta lub jednego z wielu partnerów biznesowych lub wybierz bezpośrednio ze sklepu internetowego i dostarcz powierzchnię do domu.

Zainspirować się

Upewnij się, że powierzchnie TopStone są piękne, łatwe do układania i mogą wytrzymać wszystko. Nasz kanał YouTube jest pełen inspiracji, pokazów, instrukcji i pomysłów.

Czy już wybrałeś?

Wszystkie produkty i akcesoria chemii budowlanej można również znaleźć w naszym sklepie internetowym ( https://eshop.topstone.cz ). Nie masz pytań i wiesz dokładnie, czego chcesz? Nie trać czasu i porządku.

Marzysz o oryginalnym, charakterystycznym i niepowtarzalnym wnętrzu swojego domu? Niezapomniany showroom lub reprezentacyjne pomieszczenia firmowe, które są głęboko w głowie? Przestań marzyć i odwiedź TopStone, spełnimy Twoje marzenia.