Nieutwardzone obszary

Celem wykorzystania powierzchni przepuszczalnej dla wody na powierzchni nieutwardzonej jest zmniejszenie objętości wody deszczowej w możliwie największym stopniu przed podłączeniem do publicznej sieci kanalizacyjnej. Woda deszczowa może spływać do ziemi, a spływ wody deszczowej do kanalizacji jest spowolniony. TOPSTONE oferuje rozwiązanie systemowe do układania powierzchni TopStone na nieutwardzonych podkonstrukcjach na kilka sposobów.

Systemy TopStone oferują funkcjonalne rozwiązanie systemowe do powierzchni nieutwardzonych i do użytku komunalnego

Możliwe zastosowania:

  • wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zwiększenia wytrzymałości na zginanie i elastyczności systemu TopStone
  • podjazdy, parkingi, ścieżki wózka golfowego, nieutwardzone, luźne powierzchnie
  • bruk łączący itp.
  • aplikacja na nieutwardzonej ziemi
  • obszary nieutwardzone, podjazdy, przestrzenie publiczne, siedliska
  • powierzchnie, w których konieczne jest osiągnięcie większej stabilności podłoża bez konieczności wykonywania rozległych prac wykopaliskowych, jak w przypadku standardowych zamienników
  • UŻYTKOWANIE MUNICIPAL - rozwiązanie dla powierzchni przepuszczalnej dla wody

Funkcje:

  • układanie powierzchni TopStone na nieutwardzonych podłożach

Charakterystyka:

  • wysoka wytrzymałość na ściskanie, zdolność drenażu, boczne (boczne) przenoszenie obciążenia - zmniejszanie nacisku na podłoże

Główną częścią systemu TopStone Mesh jest produkt TopMesh do stosowania wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zwiększenia wytrzymałości na zginanie i elastyczności systemu TopStone.

Zalety:

powierzchnia drenażowa na całej grubości, łatwa formowalność, solidna powierzchnia bez połączeń

Podanie:

na obszarach takich jak „pobite” ścieżki, ogrody, parki, parkingi

Aby uzyskać więcej informacji, pobierz TopStone Mesh

System TopCell stosuje się na powierzchniach, w których musimy uzyskać lepszą stabilność w ziemi bez rozległych prac wykopaliskowych, jak w przypadku innych konwencjonalnych zamienników.

Zalety:

zdolność drenażu, zbrojenie brzegów, zapobiega ługowaniu podbudowy, nie jest konieczne odprowadzanie wody powierzchniowej, przepuszczalność wody dzięki perforacji, zapobiegająca tworzeniu się „basenów”

Podanie:

obszary nieutwardzone, podjazdy, przestrzenie publiczne, siedliska, powierzchnie, na których konieczne jest osiągnięcie większej stabilności gruntu bez konieczności prowadzenia rozległych prac ziemnych, jak w przypadku standardowych zamienników

Łatwa konserwacja i czyszczenie

Powierzchnia jest utrzymywana za pomocą środków mechanicznych: miotły, rękojeści z gumowym skrobakiem podłogowym, wody pod wysokim ciśnieniem o temperaturze poniżej 40 ° C, pary. Zimą z drewnianą lub plastikową łopatą z gumową rączką, z dmuchawą śnieżną (bez łańcuchów). Konserwacja chemiczna zwykłymi detergentami, silne plamy można usunąć np. Benzyną, acetonem. Zimą można stosować roztwory soli lub soli.

Jakość TopStone

Powierzchnia TopStone jest wynikiem wielu lat rozwoju. Produkt przeszedł testy laboratoryjne i opiera się na opatentowanej technologii spoiwa (żywicy). Jego jakość leży w odpowiedniej proporcji wagowej spoiwa na metr kwadratowy powierzchni oraz w dokładnym określeniu pokrycia materiału. TopStone to po prostu wyjątkowe i uczciwe rozwiązanie.

TopStone i zdrowie

Spoiwo do dywanów kamiennych EpoStone jest nieszkodliwe, nie zawiera nonylofenolu i jest przyjazne dla środowiska.

Rozwiązanie systemu wnętrza TopStone obejmuje ofertę produktów uzupełniających .

Aby uzyskać więcej informacji, pobierz TopStone Cell